Meeting of Deputy Prime Minister Pawlak with the Polish-Swiss Chamber of Commerce


– We would like to establish in Poland a legal system that will be business friendly and thus also economy friendly. Swiss experience may prove very helpful – said the Deputy Prime Minister, Waldemar Pawlak, during the meeting with representatives of the Polish-Swiss Chamber of Commerce held on 25 June 2008 in Warsaw.

Minister wypycha PKS-y


Ważą się losy kilkudziesięciu polskich PKS-ów.Samorządy do piątku muszą zdecydować, czy chcą je bezpłatnie przejąć.

MinFin nie zaoferuje bonów skarbowych w listopadzie, będzie przetarg odkupu


Operatorzy nie utrudniają przenoszenia numerów telefonów komórkowych do innych sieci - wynika z kontroli Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Zdaniem prezes UKE Anny Streżyńskiej operatorzy komórkowi dostosowali się do obowiązujących przepisów.

PiS: Komorowski powinien wycofać się ze słów o gazie łupkowym


Według europosła PiS Konrada Szymańskiego, Bronisław Komorowski powinien wycofać się ze swoich słów o tym, że eksploatacja gazu łupkowego w naszym kraju musiałaby oznaczać zastosowanie metod odkrywkowych, a zatem byłaby to "dewastacja obszarów krajobrazowych Polski".

Budowa mieszkań: warto stosować PPP


Serwis Wynajem.pl zauważa, iż nie od dziś wiadomo, że dobra współpraca przynosi dorodne owoce. Kiedy jednak proponuje się współdziałanie podmiotu publicznego z podmiotem prywatnym, entuzjazmu raczej nie widać. Partnerstwo publiczno-prywatne wciąż jest u nas uważane za niekonwencjonalną metodę finansowania projektów. Potrzeby mamy ogromne, środków na ich realizację wciąż bardzo mało. Może więc pora przekonać się do współpracy i rozwijać ideę PPP w dziedzinach życia społeczno-gospodarczego?

znalezionych: 24075, strona 1 z 4815
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym zakładzie jubilerskim wytwarzana jest ekskluzywna biżuteria damska wykonywana z wykorzystaniem naturalnych samorodków złota. Taka ekskluzywna biżuteria to także doskonały pomysł na inwestycję w złoto. Nasza elegancka biżuteria damska jest doceniana przez klientki na całym świecie. Wielokrotnie wytwarzana przez nasz elegancka biżuteria damska zdobywała nagrody na targach jubilerskich. Posiadamy również specjalną kolekcję biżuterii z powodzeniem określanej jako luksusowa biżuteria damska. Taka niecodzienna biżuteria oraz luksusowa biżuteria to doskonały pomysł na prezent jak również pomysł na lokowanie pieniędzy - złoto drożeje i mamy pewność, że nasza luksusowa biżuteria damska nie straci swojej wartości.