Eminem: Pierwszy film od 7 lat


Eminem wystąpi w swym pierwszym filmie fabularnym od siedmiu lat - "Shady Talez" - poinformował magazyn "Screendaily".

Piąta woda po Kieślowskim


Choć na nasze ekrany trafiły w piątek aż trzy krajowe produkcje, to również duńsko-norweskie "Zniknięcie" wpisuje się w polski kontekst. "Piątą wodą po Kieślowskim" nazywa film Erika Poppe'a jeden z krytyków.

Zmarł reżyser Paul Wendkos


W wieku 87 lat zmarł amerykański reżyser Paul Wendkos. Bezpośrednią przyczyną zgonu była infekcja płuc.

III Zlot fanów "M jak Miłość" w Gdyni


Nowe odcinki "M jak miłość" już wkrótce, a tymczasem 22 sierpnia w Gdyni odbędzie się największy zlot fanów serialu, z udziałem samych artystów.

Z "Tudorów" do "Dextera"


W sieci niemal codziennie pojawiają się kolejne doniesienia na temat piątego sezonu "Dextera". Dopiero co dowiedzieliśmy się, iż na ekranie zobaczymy Shawna Hatosy'ego i Julię Stiles. Teraz dochodzą wieści, iż w serialu zagra także Maria Doyle Kennedy, znana z roli Katarzyny Aragońskiej w serialu "Tudorowie".

znalezionych: 14598, strona 1 z 2920
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

W naszym zakładzie jubilerskim wytwarzana jest ekskluzywna biżuteria damska wykonywana z wykorzystaniem naturalnych samorodków złota. Taka ekskluzywna biżuteria to także doskonały pomysł na inwestycję w złoto. Nasza elegancka biżuteria damska jest doceniana przez klientki na całym świecie. Wielokrotnie wytwarzana przez nasz elegancka biżuteria damska zdobywała nagrody na targach jubilerskich. Posiadamy również specjalną kolekcję biżuterii z powodzeniem określanej jako luksusowa biżuteria damska. Taka niecodzienna biżuteria oraz luksusowa biżuteria to doskonały pomysł na prezent jak również pomysł na lokowanie pieniędzy - złoto drożeje i mamy pewność, że nasza luksusowa biżuteria damska nie straci swojej wartości.